One of us - Jedna z nás

O projektu

Muž nebo žena?
Základní informace, pomocí které dělíme lidi, jež potkáváme. Na první pohled, během pár vteřin, je poznáme. Také jste si (tak rádi) jisti?

Je to něco pro mě?
Jak od sebe (na první pohled) odlišit ty, které se nám líbí a mohou být potenciálně naše, od těch, před kterými bychom se neradi hloupě ztrapnili? Asi se nebudeme ptát – slečno, jste heterosexuální nebo lesba? Sexuální orientaci člověk zpravidla nenosí napsanou na čele, …nebo je to jinak?

Zahrajte si a tipujte!
Poznat v davu ženy a muže, ty s „naší“ sexuální orientací je přeci jednoduché, děláme to všichni a potřebujeme k tomu pouze pár vteřin. Někdy stačí pohled do tváře, jindy silueta, gesto, výška hlasu, abychom si touto základní informací byli naprosto jisti.
Mám stejný názor jako ostatní, nebo se můj výrazně liší?
Proč nezkusit hlasovat a soutěžit s ostatními?

Jak se zúčastnit a pobavit se?
Máte k dispozici tři různé hlasování, kde můžete tipovat, který člověk do dané kategorie nepatří (jsou to skuteční lidé) Váš hlas se přičte k již zaslaným hlasům a ihned po hlasování si můžete nechat zobrazit prozatímní výsledek, přičemž též vidíte, kolik lidí se již hlasování zúčastnilo.
Tlačítkem „další hlasování“ nebo přes menu „Hlasování“ v pravém sloupci se dostanete na další hlasování.

Hlasování přes SMS a přes web
Hlasovat můžete buď pomocí sms nebo rovnou zde na www.one-of-us.cz
Odesláním SMS ve tvaru CODE(mezera)XX, (kde XX je číslo kódu u každého člověka – např. 1A), na číslo 907 99 09 obdrží Váš favorit nebo Vaše favoritka 1 hlas. Hlasování se projeví též na www.one-of-us.cz v hlasování k dané trojici. Cena SMS činí 9,- Kč vč. DPH. Nazpět Vám přijde potvrzovací SMS. Hlasovat lze každou hodinu.

Část výtěžku bude věnována na podporu kulturního festivalu Jiný pohled.

Provozovatelem sms služby je Raketa, telefonická infolinka +420 774 603 066.
Cena za odeslání SMS zprávy je 9,- Kč vč. DPH. Za službu technicky odpovídá Axima spol.s r.o. , infolinka prsms@axima-brno.cz, www.premiumservices.cz